W dniu 16 lipca 2025 r. w ramach treningu kulinarnego mieszkańcy uczestniczyli w zajęciach poświęconych przyrządzaniu gofrów.



Celem zajęć było rozwijanie samodzielności, doskonalenie umiejętności kulinarnych oraz integracja poprzez przygotowanie prostego i ulubionego deseru.
Zajęcia przebiegły w miłej atmosferze, a wspólne kucharzenie przyniosło wiele radości i satysfakcji uczestnikom.